Roleplay game na téma seriálu The Vampire Diaries.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Mystic Grill

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 37

PříspěvekPředmět: Mystic Grill   Mon Dec 18, 2017 9:04 pm

I N F O R M A C E
Mystic Grill je restaurace/bar/kavárna v Mystic Falls. Je to populární místo pro teenagery a mladé dospělé ve městě. Byla tam také benefiční dražba svobodných mládenců v tombole. Byli tam představeni mladí svobodní muži a ženy si mohly koupit vstupenky a vyhrát s nimi rande.

Z A M Ě S T N A N C I
Robert - Majitel Mystic Grill
Ben McKittrick - barman
Vicky Donovan - servírka
Matt Donovan - číšník
Jeremy Gilbert - číšník
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://vampirediaries-rpg.forumczech.com
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Mon Dec 18, 2017 11:39 pm

Bylo chvíli před šestou hodinou večerní a ona se měla sejít s Bonnie v Grillu. Oblékla si koženou bundu a vydala se směrem k domluvenému místu. Cestou přemýšlela nad vším, co se v posledních dnes stalo. Nad tím, jak začala škola, jak potkala Stefana a jak se její život začínal vracet do starých kolejí. Myslela si, že bude smutná ještě dlouho, ale díky Stefanovi vše zvládala snadněji.
Vešla do Grillu a za chůze se začala rozhlížet, jestli uvidí kamarádku u nějakého stolu.

I think that my paranoia has turned into full-blown hallucinations. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://the-vampirediaries-rpg.blog.cz
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Mon Dec 18, 2017 11:40 pm

*Doma se děsně nudil a tak se vydal do ulic města.Jeho cíl byl ale jako vždy Grill,kde si mohl v klidu sednout a poslouchat cizí rozhovory.Bylo to mnohem zábavnější,než sedět doma,koukat do krbu se skleničkou v ruce a nemít žádné nápady ani nikoho,do koho by rýpal.Přijde před Grill a podívá se na tu budovu,kterou tak rád vidí protože to znamená,že zábava začíná.Po chvíli už vejde do Grillu a vidí dívku s hnědýma vlasami jak někam jde a rozhlíží se jako by někoho hledala.Dostane nápad,který mu hned vykouzlí úsměv na tváři.Rozejde se pomalu za ní a když už je u ní dostatečně blízko,zakryje jí beze slov oči.Nikdo ani neví,že se ty dva neznají tak nemají důvod útočit,což se mu obzvlášť líbí*

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Mon Dec 18, 2017 11:51 pm

Rozhlížela se a hledala kamarádku, když jí někdo zakryje oči. První, co jí napadne je, že je to Bonnie. "Vážně Bonnie?" Chytne lehce ruce, které měla na očích a s úsměvěm na rtech se otočí, ale když uvidí muže, kterého nezná, trochu zvážní. Určitě si jí musel s někým splést, zezadu mohla vypadat jako spousta dívek. "Umh... špatná holka," pousměje se na Damona. Nějak jí ani nepřijde, že jeho čin mohl být naschval a že se nespletl, když jí přiložil ruce na oči.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Mon Dec 18, 2017 11:59 pm

*Podívá se na ní,když se k němu otočí.Zůstává mu přitom úsměv na tváři*Opravdu?*Pozvedne obočí*Doufal jsem,že jsem to já kdo je ten hledaný...Ale zdá se,že Jste muže nehledala,protože muže s takovým jménem neznám.*Zavrtí lehce hlavou*Nedáte si se mnou drink?Oba jsme tu sami a proč sedět zvlášť když můžeme sedět společně a povídat si..Teda,doufám,že nejste ten typ dívky,co jen sedí a nemluví s nikým koho nezná.To by jsme oba hodně brzy unudili.*Usměje se zeširoka*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 12:09 am

Trochu jí jeho odpověď překvapí. Zdá se, že nehledal jinou dívku, ale že s ní nejspíš flirtuje a vybral si jí záměrně. "Vlastně jsem hledala kamarádku," přikývne s pousmátím a znovu se rozhlédne. "Asi bych měla..." ukáže směrem k volnému stolu, ale větu nedokončí. Stará, smutná Elena by si šla sednou ke stolu a čekala, ale před pár dny se rozhodla, že už taková nebude. Musí se pohnout dál a žít. Nikoho už nezajímá, že ona i Jeremy ztratili rodiče a ona už nechce být ta smutná dívka. "Vlastně proč ne." Přikývne nakonec. Je to jen drink, nic víc a alespoň si zkrátí čekání než přijde Bonnie.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 12:17 am

Kamarádku,která tady podle všeho není.*Uchechtne se.Nakloní trochu hlavu do strany když začne větu o tom,co by měla.Usměje se,když tu větu ani nedokončí.Zajímalo ho,co měla v plánu ale vyptávat se nebude.Najde spoustu jiných a zajímavějších otázek,než je tahle*Fajn,tak jdeme.*Kývne a rozejde se po jejím boku až k baru kde si sedne*Co pijete?*Zeptá se dříve,než oběma objedná,aby jí sklenička nestála jen na baru protože to by pak nebylo ono.Je lepší,když bude aspoň trochu v náladě.S takovýma pak bývá nemalá zábava*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 12:31 am

Bonnie tu sice ještě nebyla, ale přijde. Když Damon řekne, že jdou, rozejde se společně s ním k baru, kde se posadí. "Kolu," zadívá se na něj a usměje se. Bylo jí jasné, že pozvání na skleničku nemyslel nic nealkoholického, ale bylo jí to jedno. Nějak nebyla fanouškem alkoholu a pila ho jen ve výjimečných situacích a u oslav. "Takže... co vás přivádí do města...?"  Zadívá se na něj s otazníky v očích tak, aby poznal, že za větou chtěla použít jeho jméno, ale nezná ho.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 12:44 am

*Zasměje se po její odpovědi*Jen kolu?*Pozvedne obočí*Proč si nedat něco s trochou alkoholu.Pozval jsem Vás na skleničku ne na čajový dýchánek.*Usměje se.Mávne na barmana a objedná si Bourbon,Eleně při té,příležitosti objedná víno s kolou.Sice dost nerad něco takovýho objednal,ale je to lepší než kdyby jí nechal pít jenom čistou kolu*Damon..A do města mě přivedla minulost.Býval jsem tady jako malý kluk se svým bratrem.Tak jsem se vrátil,abych obnovil vzpomínky a třeba se tu už usadil napořád..A Vy tu bydlíte pořád nebo taky nově přistěhovaná?*Pozvedne s úsměvem obočí.Nechce být moc nápadný,tak musí klást otázky.On moc dobře ví s kým se baví a už se nemůže dočkat až se potká se Stefanem a budou mít společné téma o kom se bavit*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 1:01 am

Pootevře rty, aby ho zastavila, že nechce víno, ale nakonec ho nechá. Jedna sklenička jí nezabije a nemusí jí vypít celou. "Elena," řekne i ona své jméno. Netuší, že jí Damon zná. Vlastně by jí to ani ve snu nenapadlo, jako to, že i jí znal i Stefan, ještě než spolu poprvé mluvili. "Býval jste tu jako malý?" Pozdvihne obočí. Zajímalo by jí jeho příjmení a to, jestli jeho rodinu nezná, ale na tuto otázku bylo ještě dost času. "Já tu bydlím od mala." Pousměje se. Chtěla by říct, že tu bydlí s Jeremym, Jennou a rodičema, ale to už není pravda. "Díky," kývne na barmana, když před ně postaví pití a raději si přiloží skleničku ke rtům. Trochu se napije.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 1:21 am

Jop,býval jsem tu jako malý..Je na tom něco divného?*Koukne na ní tázavě,protože moc dobře viděl jak zdvihla obočí*To Vás to tady pořád baví?Být na tom stejném místě tak dlouho?Neláká Vás třeba někam zmizet nebo se prostě sbalit a jet jinám už jen proto,že by to bylo jiné než tady?Poznala by Jste spoustu nových míst,nových lidí..*Usměje se mile a stále se na ní dívá.Snaží se s ní zatím normálně konverzovat,než budou někde venku kde kolem nebude tolik lidu.Nechce se prozradit jestli tu chce ještě nějakou dobu pobýt*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 1:39 am

"Ne není na tom nic divného," usměje se a zadívá se mu do očí. Zamyslí se nad jeho další otázkou. "Vlastně, ještě chodím na střední a mám tu rodinu a všechny přátele." Vydechne. Nikdy nepřemýšlela nad tím, že by odjela. Ano na vysokou bude muset do jiného města, ale na to byl ještě čas. A tady měla perfektní život. Milující rodinu, přátele, školu, dělala roztleskávačku. Vše bylo dokonalé, než zemřeli její rodiče. "Ty jsi odjel z tohohle důvodu? Chtěl jsi cestovat a poznávat nová místa a nové lidi?" Raději položí otázku, aby nemusela přemýšlet nad tím, co bylo. "Kde jsi všude byl?" Opřela si loket o bar a hlavu o hřbet ruky. Pozorovala ho.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 1:49 am

Fajn..ale trochu to tak vypadalo.Ten výraz.*Ukáže prsten na obličej a usměje se*To je to pouto?Škola a přátelé?Proč nenechat školy a někam odjet?Do školy je možné vrátit se ale vidět svět to není tak snadné.*Usměje se mile.Zkouší jestli jí naláká,zda je tak snadno zmanipulovaná nebo se jen tak nedá*Nope,odjel jsem z rodinných důvodů,ale přesto si myslím,že to byl ten nejlepší nápad.Měl jsem odjet už dříve.*Pokrčí ramena.Kdyby odjel dříve,nestal by se upírem ale Stefan by ho přežil a to by ho užíralo zevnitř jako kyselina.Jenom ta myšlenka,že by byl Stefan pořád mladý a on ne je bolavá hlavně proto,že Stefan je slaboch,nemohl by mít navrch.Ne v jeho očích*Tak různě,kde se dalo.Hlavně New York,město které nespí.Tam se kažeý musí vracet.*Usměje se zeširoka*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 1:58 am

"Promiň, jestli to vypadalo nevhodně, nebo tak," usměje se a lehce zavrtí hlavou. "Nemyslela jsem to nijak špatně," dodá a přikývne. "Jo, to je to pouto. Dá se říct, že mám celý život naplánovaný, nebo... jsem měla," sklopí na chvíli oči. "Ale školu chci dodělat." I když ztratila rodiče a většina věcí se po jejich smrti zdála nesmyslných, školu dodělat chtěla. A měla tu opravdu dobré přátele o které by nechtěla přijít. vyslechne si jeho důvod odjezdu a lehce přikývne. "Není to tu tak špatné. Dej Mystic Falls šanci. Třeba nebudeš litovat a překvapí tě, i když to není město, jako New York," usměje se na něj. V New Yorku nikdy nebyla a určitě by se tam někdy chtěla podívat. Možná až bude starší. Až dodělá školu a potom vysokou. Nebo někdy o prázdninách. "A tvůj bratr tu stále žije? Nebo se také odstěhoval?"

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 2:07 am

Proč jí chceš dodělat?Jsi šprt,který do školy chodí s radostí?Nebo jsi ta oblíbená holka,co každýho zná ale jen s někým se baví protože ne každý je pro ní vhodný?*Pozvedne obočí a usměje se.Musí z ní dostat co nejvíc.Sice už jí nějaaou dobu sleduje proto,že se o ní zajímá Stefan a tak je dobrým terčem k tomu,aby mu ublížil*Já myslím,že mě jen tak něčím nepřekvapí..Možná se tady najde dívka pro někoho jako jsem já,ale to nebude překvapujicí,takže...*Pokrčí s úsměvem ramena a napije se Bourbonu*Jop,ten tu stále žije proto sem taky tady.Proč bych sem jezdil když bych tu nikoho neznal.*Usměje se*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 2:15 am

"Proč jí chci dodělat?" Lehce zavrtí hlavou, jako jestli tu otázku myslí vážně. "Nejsem šprt, ale... škola je důležitá pro budoucnost. A chci jít potom na vysokou," dívá se mu do očí. Tak nějak si na Damona už obrázek udělala, je to jeden z těch bad boys, který přestal chodit do školy a teď se jen poflakuje. Nejspíš má bohaté rodiče a proto nemusí řešit finance a může cestovat. Jeho slova jí utvrdí v tom, že bude nejspíš dost náročný na to překvapit ho a také dost nafoukaný. Nic na to ale raději neřekne. "Já nevím, možná tu máš rodiče?" Zkusí hádat, proč jinak by sem jel, kdyby tu nebyl bratr. "Myslím, že bych už měla jít," rozhlédne se. Bonnie sice zatím nepřišla, ale i tak by se měla posadit ke stolu a držet ho, aby se nestalo, že tu pak bude plno a oni by musely zůstat sedět na baru.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 2:22 am

Chceš i na vysokou?Sdílet pokoj s bůhví kým a pořád jenom někde běhat na hodiny?Já bych se do školy nikdy nevrátil protože je to úplně zbytečný.Stejně s tebe nakonec jenom bude holka za barem nebo myčka nádobí aby sis vydělala aspoň na jídlo.*Pokrčí ramena.Nevidí její budoucnost ani za pultem,ale nahlas to říkat nechce*Ty už dávno zemřeli...*Řekne tak chladně protože tohle už vo hodně dlouho nebolí.*Kamarádka ještě nepřišla a máš tu pití,proč bys odcházela?Nudím tě?*Pozvedne zvědavě obočí*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 2:36 am

"Že je to zbytečné? A takhle vidíš mou budoucnost? Promiň, ale každý nemá to štěstí mít bohatou rodinu a dovolit si odejít ze školy a cestovat," zavrtí hlavou a zvedne se ze židle. Nebyla z těch lidí, kteří se baví jen s vybranou skupinou a ostatní pro ní nejsou dost dobří, ale konverzace s Damonem se jí popravdě moc nelíbila. To, co řekl o její budoucnosti a jak bral školu na lehkou váhu a jako zbytečnost, měla jiný názor a zdálo se, že Damon pohrdá vším, co pro ni bylo důležité. Zamrká, když řekne, že rodiče zemřeli. "To jsem nevěděla... je mi líto," šeptne. Netušila, že jsou po smrti, ale to neznamenalo, že nebyli bohatí a neodkázali mu s bratrem peníze, ze kterých mohl žít a nemyslet na práci a na normální věci k životu potřebné. "Jo, ještě nepřišla, ale měla bych nám zabrat stůl. Za to pití děkuju, ale alkohol moc nepiju, takže... Ráda jsem tě poznala, Damone," otočí se a rozejde se k volnému stolu.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 2:46 am

Jop,tak vidím tvou budoucnost..*Kývne lehce hlavou*Jsem z bohaté rodiny,to je pravda ale do školy jsem chodil.Děláš si o mě obrazy moc brzy.Ani mě neznáš a už mě odsuzuješ,ty budeš mít jednou hodně velký problém,až tvoji kamarádi půjdou někam pryč a ty zůstaneš sama.Proto budeš raději za pultem,protote tady si aspoň lidé občas barmanům vylévají srdce,když je něco tíží.*Dodá a pokrčí ramena*Nemusí,stejně jsem je neměl rád.*Vydechne*Hloupá výmluva..*Řekne trochu hlasitěji aby ho slyšela,když odcházela od baru někam ke stolu.Nebere to jako pravý důvod,byla to jenom výmluva,to pozná*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 2:52 am

Na okamžik se zastaví zády k Damonovi, když ještě mluví. Neotočí se ale a po chvíli raději pokračuje v cestě. Dojde k volnému stolu a posadí se. Ano, dělala si o něm obrázek nejspíš moc brzy, ale dokázala si ho už podle jeho názorů udělat. A to co o ní řekl. Rozhodně se neviděla někde za barem, jako servírka. Mohla by si tak přivydělat, nebo to mít jako brigádu, ale od života a zaměstnání chtěla něco víc než jen obsluhovat a nalívat lidem, jako ke Damon. Když k ní přišla Vicki, objednala si kafe a z kapsy bundy vyndala mobil. Najela na zprávy a začala psát Bonnie. "Jsem tu, jsi na cestě?" Odeslala zprávu. Doufala, že její kamarádka brzy dorazí.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 19, 2017 3:04 am

*Poté co vypije svou skleničku s Bourbonem,se otočí a podívá se kde je Elena.Postaví se a odejde k jejímu stolu*Kamarádka tady pořád není,jak je to možné?Má něco lepšího než se s tebou bavit?*Pozvedne obočí a zeširoka se usměje*Bolí to,když se na tebe vykašle tvá kamarádka,co?Ale víš co bolí víc?Pravda..Ty asi nesneseš pravdu o tom,te jednou skončí hodně špatně,co?*Usměje se.Nepřestane se s ní jenom tak bavit jen proto,že ona nechce.Baví ho otravovat a rýpat do lidí*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 26, 2017 10:23 pm

Když znovu uslyší Damona, pozdvihne k němu od telefonu pohled. Mobil odloží na stůl a nechápavě zavrtí hlavou. "Jen se opozdila," zavrtí hlavou a mírně se pousměje. "Neznáš jí. Nevykašlala se na mě," poděkuje, když jí servírka přinese kafe a hrneček chytne do obou rukou. Bylo očividné, že má Damon nějaký problém, ale nehodlala se s ním dohadovat, proto mu na jeho slova o pravdě a budoucnosti, která jí podle něj čeká, už nic neřekne. "A... kde máš bratra teď, že tu není s tebou? Zapomněla jsem, jak jsi říkal, že se jmenuje." Zalže. Zkouší se dozvědět jméno jeho příbuzného, aniž by vypadala až tak moc zvědavě.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 26, 2017 10:33 pm

Možná,že jí neznám ale zatím tomu všechno naznačuje..To,že má zpoždění jí omlouváš schválně,protože nechceš přiznat,že já mám pravdu.*Usměje se.Nenechá se jen tak,když může do někoho rýpat a zkazit mu den*Nerad sem chodí,má jiné zájmy než já.. *Pokrčí ramena a zeširoka se usměje.Líbí se mu jak na to jde,aby se dozvěděla jak se jmenuje jeho bratr.Už trošku chápe,co na ní Stefan vidí a proč se o ní pokouší*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 26, 2017 10:45 pm

"Ok, nebudu ti tvé přesvědčení vymlouvat," přikývne. Rozhodně je moudřejší ustoupit a nedohadovat se. Nechce si zkazit den nějakou hádkou. Možná je Damon jeden z těch lidí, kteří se napijí a pak vyvolávají konflikty. Ona jeho hru ale hrát nechce. "Aha," Přikývne na to, že má jeho bratr jiné zájmy a přiloží si hrneček s kafem ke rtům. Trochu se napije a pohledem přejede po Grillu, kdo tu všechno je.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 26, 2017 10:54 pm

To je správná volba,protože bys potom musela uznat,že jsem měl pravdu a ty jsi marně věřila,že se dostaví.Takhle jsi aspoň vzdala její hájení.*Usměje se mile.Nečekal,že mu takhle rychle ustoupí,ale problém s tím nemá.Naopak ho těší,když aspoň trochu přiznala,že má pravdu,i když to neřekla nahlas*A ty jsi jedináček?*Ví,že není ale nesmí být nápadný,navíc tam není nikdo jiný s kým by si povídal,tak musí vymýšlet otázky*

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Vampire Diaries RPG :: Místa :: Mystic Falls-
Přejdi na: