Roleplay game na téma seriálu The Vampire Diaries.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Mystic Grill

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 26, 2017 11:22 pm

Nic mu na to už neřekne. Je ráda, že s tím tak nějak přestal. Věřila, že Bonnie přijde a že se Damon plete, ale mluvit o tom už nemuseli. "Mám také bratra. Jeremyho... a nemám ani ponětí, kde právě je," semkne rty a pozdvihne ramena. 

Štvalo jí, jak se Jeremy vypořádával se ztrátou rodičů pomocí drog. Už několikrát se mu snažila domluvit, ale nic nepomáhalo. "Doufám, že s bratrem vycházíte lépe, než momentálně já s tím svým."

I think that my paranoia has turned into full-blown hallucinations. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://the-vampirediaries-rpg.blog.cz
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Tue Dec 26, 2017 11:36 pm

Nemáš ponětí,kde je?Ty nemáš moc dobrý život,když o nikom nic nevíš..Kde je tvá kamarádka nevíš,kde je tvůj bratr nevíš.*Zasměje se krátce*Sakra mizerný život.*Dodá a s úsměvem zavrtí hlavou*Nevím jak se k sobě vy dva chováte,ale podle toho co jsi teď řekla v tom asi moc velký rozdíl není.*Zavrtí lehce hlavou a napije se Bourbonu.Má radost,že v tom není sám.Ne,že by mu na Stefanovi nějak moc záleželo,ale když ani Elena neví kde je její bratr,je to fajn*

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Wed Dec 27, 2017 12:13 am

"Vždycky to takhle nebylo," zavrtí hlavou a zvedne k němu pohled. Dokud žili jejich rodiče, bylo vše dokonalé, ale před čtyřmi měsíci se jim sesypal život a ona a její bratr se odcizili. I když ona zájem měla, ale Jeremy se uzavřel do sebe, začal se vídat se špatnými lidmi a také začal s drogami. "Proč s bratrem nemáte dobrý vztah?" Zajímá jí to, když ani Damon nevychází se svým bratrem.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Wed Dec 27, 2017 12:17 am

Řekněme,že oba máme stejný vkus na dívky a pár takovýh bojů o ně nikdy nekončí milým usmířením a tancováním u ohniště po západu slunce.*Pokrčí lehce rameny a zeširoka se usměje*Bratr a sestra nejsou,jako bratr a bratr..My prostě vedeme boje a abych pravdu řekl,mě to ani trochu nevadí.Je to mnohem lepší,než se s ním bratříčkovat a pořád poslouchat co celý den dělal,s kým byl nebo koho poznal.*Usměje se*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Wed Dec 27, 2017 12:31 am

"Stejný vkus na dívky, aha," přikývne hlavou. "Neexistuje něco jako... bratrský kodex? Nebo tak něco?" Většinou tohle mají sestry nebo kamarádky. Nezačínají si s ex té druhé, nebo pouze v případě, když by to nenarušilo jejich přátelský vztah. "Někdy je lepší poslouchat, co celý den dělal. Je to rodina, ne? Je lepší někoho mít než sedět sám na baru a nekonečně bojovat," pozdvihne ramena, aby dala najevo, že je to jen názor. "Jeremy se se smrtí rodičů vyrovnává svým vlastním způsobem. Respektovala jsem to, ale... už jsou to čtyři měsíce a vidím, jak ho to ničí. Není sám sebou. Je věčně sjetý," zavrtí hlavou. Nemůže už ho tak vidět a chce mu nějak pomoct.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Wed Dec 27, 2017 12:46 am

Nope,neexistuje nic jako bratrský kodex,ne u nás..*Zavrtí hlavou.Nad ničím takovým ani nepřemýšlel,proč taky.Žili jinde a jinak,dokud se neobjevila ona.Teď trochu pochybuje,že zase budou jinde,ale kdoví třeba se tentokrát Stefan vzdá*Já ale nebojuju.Možná ti to nepřijde,ale já jsem šťastný,jsem takhle spokojený.Nemusím poslouchat svého bratra,můžu poslouchat o životě jiných.*Usměje se zeširoka*Jestli ti na něm tak záleží tak ho nech dělat to,co ho dělá šťastným..Je to jeho způsob,aby byl spokojený a měl radost ze života,každý to má jiné..Neříkej mi,že ty nemáš nic co tě dělá šťastnou i když ti to ostatní vymlouvají.*Pozvedne lehce obočí*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Wed Dec 27, 2017 1:26 am

"A je takhle šťastný i tvůj bratr? Neznám ho, ale co když on bojovat nechce? Tobě na něm nezáleží?" Pozdvihne obočí. Damon jí neřekl jméno bratra a tak si myslí, že ho nezná. "Co? Jestli mi na něm záleží, mám ho nechat, aby dál bral drogy?" Zavrtí lehce hlavou. Ne to se nestane. Nenechá, aby si Jeremy zničil budoucnost, aby zameškával školu a zničil si všechny šance. "Nemůžu ho nechat ničit se. Nepomáhá mu to. Možná si to myslí, když je zrovna sjetý, ale... není to řešení," znovu se napije kafe. Jeremy o tom bude muset mluvit s ní, nebo s nějakým terapeutem. Zařídí to.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Wed Dec 27, 2017 1:34 am

Tu možnost měl a nechal jí utéct.Nemuselo to tak mezi námi být,dříve to takové nebylo,ale co se stalo už se nedá vrátit,takže nope..Mě na tom nezáleží.*Zavrtí hlavou a vydechne.Neví ani proč se s ní o Stefanovi baví,proč nenajde jiné téma ale je to asi lepší,než být ticho protože zrovna teď nechce sedět potichu v baru*No fajn a co chceš dělat,aby přestal?Chceš ho někam odnést násilím?Ve spánku ho těžko odneseš a při vědomí bude bojovat nemáš šanci..Tvoje jediná možnost je,ho nechat být.*Pokrčí ramena a mile se usměje*

Návrat nahoru Goto down
Elena Gilbert

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Wed Dec 27, 2017 2:25 am

"Chceš... si o tom promluvit?" Dívá se mu do očí. Možná by mu nějak dokázala pomoct. Ráda pomáhala lidem a když zrovna nedokázala pomoci se zármutkem sobě, možná by mohla pomoct Damonovi. Určitě to tak nemyslel a na svém bratrovi a vztahu s ním mu záleželo. "Ne," zavrtím hlavou. Nedokázala by ho nikam odvést násilím, ale věří, že mu to dokáže rozmluvit. "Moje jediná šance je rozmluvit mu to. Je nezletilý a rodiče by pro něj tohle nechtěli." Vydechne a odloží na stůl hrneček s kafe.

Návrat nahoru Goto down
Damon Salvatore

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   Wed Dec 27, 2017 2:34 am

Nope,nechci si o tom promluvit..Tohle je za mnou,za námi oběma.Jsme s tím smířený a nic se měnit nebude.*Pokrčí ramena a zavrtí hlavou.Nechce pomoct,protože je mu jedno jak je na tom Stefan s tím,co mezi nimi je.On je dál a je rád,když může Stefanovi nějak ublížit,však mu to i slíbil*Tak to hodně štěstí,až mu to budeš rozmlouvat.Budeš ráda,když tě bude pět minut poslouchat,než tě pošle někam.Věř mi,tohle už jsem viděl.*Uchechtne se*

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Mystic Grill   

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Vampire Diaries RPG :: Místa :: Mystic Falls-
Přejdi na: